zawody

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zajęła II miejsce w rozegranych Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców w Nowej Rudzie.

To jest przykładowy opis alternatywny obrazka.

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

W dniu 31 stycznia 2017 roku w Wałbrzychu odbyły się Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Strefy Wałbrzyskiej Szkół     Ponadgimnazjalnych. Reprezentantami naszej szkoły byli:

- Jarosław Bodzioch II w

W drodze do finału zostaliśmy wyeliminowani w rzutach karnych i ostateczne zajęliśmy IV miejsce.

Chłopcom należą się wielkie brawa.

7 grudnia 2016r. rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Bystrzycy Kłodzkiej zajęła I miejsce w powiecie i awansowała do finału strefy wałbrzyskiej.

Drużyna w składzie: Bartosz Wojtyła, Kamil Alinkiewicz, Krystian Pachołek, Grzegorz Dereń, Kacper Cyba, Kacper Kulawik, Maciej Woźniak, Dawid Wizimirski oraz opiekun Tomasz Hyrczyk.

03 02

GRATULUJEMY!!!

stypendium

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA NASZEGO UCZNIA, GRACJANA SZCZEPANKA z kl. IVTH

W środę uczeń naszej „kularówki" otrzymał z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty dyplom przyznawany stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendium to przyznawane jest uczniom
z najwyższą średnią ocen w danym typie szkoły. Gracjan Szczepanek, uczeń czwartej klasy technikum handlowego otrzymał to „finansowe” wyróżnienie już drugi rok z rzędu. Serdecznie gratulujemy Gracjanowi i życzymy jego młodszym kolegom i koleżankom podobnych sukcesów.

biznesplan

III miejsce w Powiatowym Konkursie na Najlepszy Młodzieżowy Biznesplan!!!

Przystąpiły do niego uczennice klasy III Technikum Handlowego: Angelika Łuczak, Karolina Galik i Patrycja Wdowiak.W październiku konkurs ten został ogłoszony przez ZSP nr 1 w Kłodzku.

Konkurs składał się z dwóch etapów: w pierwszym należało napisać biznesplan  swojego przedsiębiorstwa. Został on oceniony przez jury i okazało się, że nasze dziewczyny zrobiły to rewelacyjnie - na 40 możliwych punktów, zdobyły aż 39!!

Tym samym zakwalifikowały się do etapu drugiego, do którego zaproszono siedem drużyn. Etap składał się z trzech części: testu dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej, prezentacji opracowanego biznesplanu i odpowiedzi na pytania.

Dziewczyny zaprezentowały się równie wspaniale i zdobyły III miejsce.

mistrzostwa

9 czerwca 2016 w Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce, w których nasza drużyna wywalczyła:
I miejsce w biegu na 1500 m. chłopców, I miejsce w biegu na 400 m. chłopców, II i III miejsce w skoku w dal dziewcząt i III miejsce w sztafecie 4x100 m. dziewcząt.
Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY !!!

Dnia 3 grudnia 2015 na hali sportowej odbyły się MISTRZOSTWA REJONU w PIŁCE NOŻNEJ. Nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce i awansowali do następnej fazy rozgrywek.